fot. teatr Plejada

Tym razem krakowsko-jaworznicki teatr Plejada zawita do Mysłowic. Już 14 kwietnia aktorów będzie można zobaczyć na scenie Mysłowickiego Ośrodka Kultury w spektaklu „Mayday 2”, którego reżyserem jest Piotr Męderak. Oczywiście mamy dla was wejściówki!

„Mayday 2” to brawurowa farsa Raya Cooneya, która ukazuje, że posiadania dwóch żon jednocześnie i próba ukrycia tego za wszelką cenę może wiele kosztować. Historia taksówkarza Johna Smitha bawi publiczność do łez, ale daje też dużo do myślenia. „Niebezpieczna maskarada bigamisty, który pragnąc ratować obydwa małżeństwa, doprowadza swoje dzieci, żony i przyjaciela na skraj nerwowej wytrzymałości. Internet w służbie prawdy. Pościg, pogoń i telefoniczna galopada. Wszystko to kończy się wyczerpaniem sił psychofizycznych winowajcy” czytamy na stronie teatru www.plejada.org.pl.

14 kwietnia, godz. 19, MOK przy ul. Grunwaldzkiej 7. Cena biletu: 60 zł. Rezerwacji biletów można dokonać pod numerem telefonu 515 104 483 lub mailowo: bilety@plejada.org. Można je też zakupić w kasie MOK.

Wspólnie z teatrem Plejada przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym możecie wygrać podwójną wejściówkę na spektakl. Wystarczy, że na adres a.nocon@gazetamyslowicka.com prześlecie swoje imię i nazwisko. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń, na które czekamy do 16 marca włącznie, wylosujemy jedną osobę i obdarujemy ją podwójnym biletem na wydarzenie. Ze zwycięzcą skontaktujemy się mailowo. Powodzenia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Proszę wpisz tutaj swoje imię