„Mayday 2” w wykonaniu teatru Plejada z Jaworzna. KONKURS

0
fot. teatr Plejada

Teatr Plejada oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Jaworznie zapraszają na brawurową farsę Raya Cooneya. Okazuje się, że posiadanie dwóch żon i próba ukrycia tego za wszelką cenę może wiele kosztować. Jesteście ciekawi? Mamy dla was wejściówki na to wydarzenie!

21 stycznia o godz. 19 aktorzy przedstawią na scenie historię taksówkarza Johna Smitha, która bawi publiczność do łez, ale kończy się morałem. Jakim? O tym musicie przekonać się sami.

Teatr Plejada został powołany przez Fundację Sztuki Teatralnej i Filmowej Plejada. Ich główną siedzibą jest Kraków, lecz w 2016 r. utworzono stały oddział w Jaworznie. Założycielem zarówno fundacji, jak i teatru jest Piotr Męderak, aktor, reżyser i dyrektor artystyczny.

Bilety w cenie 50 zł (normalny) i 40 zł (ulgowy) dostępne są tutaj. Możecie je również zakupić w kawiarni Młodzieżowego Domu Kultury w Jaworznie od poniedziałku do piątku w godz. 14-20 oraz w soboty i niedziele w trakcie trwania wydarzeń artystycznych. Więcej o spektaklu dowiecie się stąd.

Wspólnie z teatrem Plejada przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym możecie wygrać podwójną wejściówkę na spektakl. Wystarczy, że na adres a.nocon@gazetamyslowicka.com prześlecie swoje imię i nazwisko. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń, na które czekamy do 15 stycznia włącznie, wylosujemy jedną osobę i obdarujemy ją podwójnym biletem na wydarzenie. Ze zwycięzcą skontaktujemy się mailowo. Powodzenia!