fot. YouTube

Michał Kowalonek, który przez sześć ostatnich lat był wokalistą Myslovitz, pożegnał się z zespołem. 

– Z dniem 19 kwietnia 2018 r., po sześciu latach współpracy, opuszczam zespół Myslovitz, z którym przez ten czas nagrałem jedną płytę. Teraz potrzebuję skupić się na swoich projektach artystycznych oraz na pracy z zespołem Snowman, z którym obecnie pracujemy nad kolejną płytą. „Na własnych nogach idziesz własną drogą” – informuje na swoim profilu facebookowym Michał Kowalonek.

Z kolei członkowie zespołu Myslovitz opublikowali następujące oświadczenie:

W 2012 r. zaprosiliśmy do zespołu Michała Kowalonka, traktując go od początku jak każdego z nas. Liczyliśmy na to, że razem będziemy się rozwijać, nagrywać nowe piosenki, płyty i prezentować je Wam na koncertach. Jednak od dłuższego czasu nasze wyobrażenia o funkcjonowaniu zespołu oraz wspólnym tworzeniu muzyki przestały być zbliżone, a wręcz stały się rozbieżne. Dlatego podjęliśmy niełatwą decyzję o zakończeniu współpracy. Michał – dziękujemy za sześć pełnych przygód lat, za koncerty i wspaniałe przeżycia. Zostawiamy sobie dobre wspomnienia.

Michała Kowalonka na koncertach w 2018 r. zastąpi gościnnie Łukasz Lańczyk z zespołu Lorein. Myslovitz zapowiada też długo wyczekiwaną przez fanów płytę, choć więcej szczegółów nie ujawnia. Kim jest nowy, tymczasowy wokalista zespołu? Poniżej teledysk Lorein, w którym możecie usłyszeć Łukasza Lańczyka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Proszę wpisz tutaj swoje imię