Mystic Production: Dick4Dick prezentuje nowy klip

0
fot. Mystic Production

Zespół Dick4Dick opublikował teledysk do utworu „More”, który pochodzi z siódmego, wydanego w zeszłym roku albumu grupy, zatytułowanego „Dick4Dick is a Woo!Man”.

– 13 lat – tyle ma Lena, która śpiewa „More”. To dziwny wiek zawieszenia między dorosłością a byciem dzieckiem. Obraz do „More” to manifest, metafora aspiracji do dorosłości i jednocześnie historia o utracie dziecięcej niewinności. W ciągu jednego dnia bohaterka ogląda siebie – dojrzałą, pewną siebie, robiącą wszystko, na co ma ochotę – tak muzycy opisują swój nowy, wyreżyserowany przez Julię Rogowską klip.

Według członków zespołu nowy album jest kwintesencją Dick4Dick. Artyści znów są o krok do przodu i znów przecierają nowe szlaki: jest przebojowo, ale i przekornie. Tytuł płyty nie jest przypadkowy: po raz pierwszy na płycie D4D są obecne żeńskie wokale i to we wszystkich utworach. W nagraniach gościnnie pojawiły się: Natalia Nykiel, Justyna Chowaniak, Julita Zielińska, Marsija, Ania Ołdak, Woska i Halszka Sokolnicka. Dick4Dick kontynuuje swoją podróż po futurystycznych, syntetycznych światach i nie zamierza zwolnić swojej rozpędzonej machiny.

Album „Dick4Dick is a Woo!Man” można kupicie tutaj i tu.

Nadesłano: Mystic Production

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here