Young Stadium Club zagra na Behind the Trees Festival

0
fot. Świebodzki Targ Kultury

Już za 4 dni w Mysłowicach zadebiutuje festiwal Behind the Trees, na którym bawić się będziemy przy muzyce Artura Rojka, Kalibra 44, Smolika, The Dumplings, Organka i Terrific Sunday. Do tego wyśmienitego grona dołączył także zespół Young Stadium Club, zwycięzca festiwalowego konkursu Fresh Blood in the Forest.

Jury w składzie: Marcin Bisiorek (Muzo.tv), Marcin Russek (Sony Music Poland), Mietall (Negatyw/Lenny Valentino) i Ola Szatan („Dziennik Zachodni”) wybrało Young Stadium Club spośród 11 zespołów/artystów, którzy zyskali największe poparcie internautów. Tym samym zespół wygrał występ na mysłowickim festiwalu oraz szereg innych nagród: współpracę z Sony Music Polska, trzydniową sesję nagraniową w Studio Radioaktywni, realizację profesjonalnego teledysku i jego premierę w Muzo.tv, pakiet promocyjny w „Dzienniku Zachodnim” i współpracę z agencją prasowo-promocyjną Iron Media.

Young Stadium Club to grupa założona przez Dominika Buczkowskiego i Macieja Ramisza w maju 2013 r. w Łodzi. Ich muzyka to połączenie nurtów indie i new wave. Więcej o chłopakach dowiecie się z Facebooka i ich profilu na SoundCloud.

Szczegóły dotyczące samego festiwalu dostępne są na stronie internetowej www.behindthetrees.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here