Widowisko w klimatach dawnej Warszawy – KONKURS!

0
fot. MOK

Agencja Artystyczna JuMa i Mysłowicki Ośrodek Kultury zapraszają na wyjątkowe widowisko „Klimaty dawnej Warszawy”.

– Wybierzcie się w sentymentalną podróż do kafejki w dawnej Warszawie. Przy akompaniamencie fortepianu, nastrojowym świetle i wspomnieniach tamtych lat spędzicie przyjemnie czas w kafejce Gramofon – zachęcają organizatorzy.

Atmosfera kawiarni lat 20. i 30. ubiegłego wieku to śmiech i refleksja, piosenka i poezja – w takim duchu utrzymane jest widowisko muzyczne „Klimaty dawnej Warszawy”. Wystąpią artyści Gliwickiego Teatru Muzycznego: Jolanta Kremer, Witold Wrona i Michał Musioł. Usłyszymy m.in. piosenki Hanki Ordonówny, Zuli Pogożelskiej, Eugeniusza Bodo, Mieczysława Fogga czy Aleksandra Żabczyńskiego. Tancerze Kamila Święcicka i Jurij Stesew zatańczą tango, charlestona, polkę i walca.

Koncert odbędzie się 21 marca o godz. 17 w sali widowiskowej MOK przy ul. Grunwaldzkiej 7. Bilety w cenie 35 zł dostępne są w kasie MOK.

„Gazeta Mysłowicka” przygotowała dla czytelników konkurs! Do wygrania 2 podwójne bilety na „Klimaty dawnej Warszawy”. Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć prawidłowo na pytanie: kto jest autorem tekstu słynnego utworu pt. „Miłość ci wszystko wybaczy”? Prawidłowe odpowiedzi prosimy nadsyłać do 11 marca na adres: konkurs@gazetamyslowicka.com, w treści maila wpisując również swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu. Spośród nadesłanych odpowiedzi 12 marca wylosujemy dwie osoby, które otrzymają podwójny bilet na koncert. Powodzenia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here