Thirty Seconds To Mars – nowa płyta już za kilka dni

0
FOT. MATERIAŁY PROMOCYJNE

21 maja ukaże się nowa płyta zespołu, zatytułowana „Love Lust Faith + Dreams”. Album powstawał w kilku miejscach na świecie, a pracę nad jego produkcją nadzorował Jared Leto – lider formacji.

„Love Lust Faith + Dreams” to czwarty studyjny album Thirty Seconds To Mars. Sami muzycy określają go jako nowy początek w twórczości zespołu. Oprócz dotychczasowego rockowego brzmienia nie zabraknie na nim również elementów elektroniki.

Płytę promuje singiel „Up In The Air”, którego pierwszą kopię wysłano w kapsule Dragon w kosmos, w ramach programu SpaceX. Premiera teledysku miała miejsce 19 kwietnia, a udział w nim wzięło wiele znanych osób, między innymi tancerka Dita von Teese czy pisarz Neil Strauss.

2 maja nieoczekiwanie pojawił się na witrynie Vevo klip z drugim singlem – „Conquistador”. Ku zdziwieniu wszystkich, bo zespół nie zapowiadał wcześniej publikacji innych piosenek przed premierą płyty.

Okładka nowej płyty przedstawia jedno z dzieł Damiena Hirsta, wybitnego brytyjskiego artysty awangardowego. Spis utworów „Love Lust Faith + Dreams” wygląda następująco:

1. Birth

2. Conquistador

3. Up In The Air

4. City Of Angels

5. The Race

6. End Of All Days

7. Pyres Of Varanasi

8. Bright Lights

9. Do Or Die

10. Convergence

11. Northern Lights

12. Depuis Le Début

Thirty Seconds To Mars znany jest ze swojej szczególnej relacji z fanami, zwanymi przez Jareda Leto „Rodziną”. Co jakiś czas organizowane są atrakcje dla sympatyków, na przykład darmowe wejściówki na koncerty czy telefoniczne podziękowania za zakup płyty. Fani nie pozostają dłużni, przygotowując dla muzyków różne akcje na koncertach czy wysyłając ciekawe zdjęcia z różnych stron świata.

Przypomnijmy, że grupa zagra 5 czerwca na warszawskim Bemowie w ramach festivalu Impact Fest. Gitarzysta Thirty Seconds To Mars, Tomo Miličević, zapowiedział już z tej okazji niespodziankę dla fanów, która będzie miała miejsce po występie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here