„Nazywam się Milion” nowa książka mysłowiczanki

0
Materiały prasowe

„Nazywam się Milion” porywający kryminał z historią w tle to już trzecia książka mysłowickiej pisarki Kariny Krawczyk. W kilku słowach można stwierdzić, że powieść opowiada o walce, życiu i pragnieniu wolności.

Karina Krawczyk na co dzień jest nauczycielką podmiotów zawodowych oraz recenzentem. Prowadzi też bloga www.mocnaherbata.pl. Spod jej pióra wyszły już dwie powieści: „Tajemnica Boga” oraz „Pułapka pożądania”, które promuje jako „sposób na spełnianie marzeń”. Premiera najnowszej książki odbyła się 4 czerwca. Data ta nie jest przypadkowa, ponieważ, jak mówi autorka, zadedykowała ją wszystkim walczącym o wolność, dla uczczenia 30. rocznicy odzyskania przez Polskę pełnej wolności.

O czym jest „Nazywam się Milion”?

W świecie, gdzie dane jest ci wszystko, jednym kliknięciem, cała wiedza podana na tacy… Tracisz pamięć. Wszystko co potrafisz, to pisać i czytać. Nikt cię nie zna, nikt cię nie szuka. Gdzie pójść? W co wierzyć? Komu ufać?

Pascal Kirski, komisarz lubelskiej policji właśnie wrócił ze szpitala i rzucił się w wir walki z gangiem narkotykowym, intensywnie działającym na terenie całej Polski. Niemal codziennie kraj obiega informacja o kolejnych młodych ofiarach dopalaczy. Jednocześnie w szpitalu psychiatrycznym przebywa cierpiąca na amnezję kobieta, która prosi Kirskiego o pomoc w odnalezieniu swojej tożsamości. Czy targany emocjami oraz własną ambicją policjant wygra wyścig z szefem mafii? Kim jest tajemnicza dziewczyna, słysząca głosy z przeszłości?

Powieść jest kryminałem historycznym, którego akcja dzieje się w Polsce i sięga XX i XXI wieku, a wszystko otoczone polską polityką. Można ją nabyć w dobrych księgarniach w całym kraju oraz przez stronę autorki www.karinakrawczyk.pl. Od kilku dni jest również dostępna w formie e-booka.

KONKURS. Wraz z Kariną Krawczyk przygotowaliśmy dla was jeden egzemplarz „Nazywam się Milion”. Aby o niego powalczyć, napiszcie, o czym chcielibyście przeczytać w kolejnej powieści Kariny Krawczyk. Odpowiedzi wysyłajcie na adres a.klimek@gazetamyslowicka.com do 1 lipca włącznie. Wybierzemy spośród nich zwycięzcę, z którym skontaktujemy się mailowo. Powodzenia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here