Razem usiądą na anielskiej ławeczce. Spotkanie autorskie z Gabrielą Kotas

0
fot. Gabriela Kotas

Najpierw była „Pogodna dojrzałość”, potem „Uśmiech codzienności”. Teraz przyszedł czas na „Anielską ławeczkę”, trzeci tomik poezji dla dorosłych autorstwa mysłowiczanki z Ławek Gabrieli Kotas. W marcu poetka będzie go promować podczas spotkania z czytelnikami w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

„Anielska ławeczka” jest zbiorem refleksyjnych wierszy o miłości, podziękowaniem za codzienne, drobne radości i spotykanie na swojej drodze wartościowych ludzi. – W środku zawarłam moje najpiękniejsze dotychczasowe dzieła, a także wiersze nowe, pojawiające się na bieżąco na blogu www.dojrzalosc-gabi.blogspot.com – mówi Gabriela Kotas.

Okazja, by kupić tomik, posłuchać zawartych w nim wierszy oraz zdobyć autograf i porozmawiać z autorką pojawi się już 7 marca. O godz. 17 Gabriela Kotas będzie gościem filii Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Mikołowskiej 40. A jeśli już nie możecie się doczekać, by podczas spotkania autorskiego usiąść wspólnie z poetką na anielskiej ławeczce, swój własny egzemplarz tomiku możecie kupić tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here