„To jedno zdjęcie” Doroty Milli

0

Ciekawa historia z odrobiną magii o świecie mody, dążeniu do spełnienia swoich marzeń, uczuciu, które rodzi się na naszych oczach, by wybuchnąć z całym miłosnym żarem.

Polka przyjeżdża do Londynu i spełnia swoje marzenie o byciu modelką. Wraz z nią wkraczamy w świat mody od kuchni, który wcale nie jest tak kolorowy, na jaki wygląda podczas spektakularnych pokazów. Eni Red, a właściwie Eugenia Lipiec, to młoda dziewczyna, która bierze z życia pełnymi garściami, wie czego chce i zawsze sięga po to bez wahania. Ma ogromną wyobraźnię, wciąż pielęgnuje w sobie dziecko, szukając przygód każdego dnia, jak bajkowy Piotruś Pan. Niestety, beztroskie zachowanie nie zawsze pomaga w codziennym życiu, gdy prawdziwe problemy wymagają natychmiastowego rozwiązania.

Zwariowana Eugenia spotyka na swej barwnej drodze mężczyznę, który od razu wzbudza jej zainteresowanie, gdyż pochodzi z zupełnie odmiennego świata, w którym królują prawo, porządek i trzeźwe myślenie według ustalonych reguł. Spokojny Tom i żywiołowa Eni uczą się od siebie nawzajem nowego podejścia do życia, wspólnie odkrywają sekrety Londynu, a także swoje.

Czy rudowłosa dziewczyna z Polski zostanie światowej sławy top modelką? Czy uda jej się pogodzić karierę z rodzącym się uczuciem? Jak potoczą się losy Eugenii i Tomisława? Co pokaże to jedno zdjęcie?