Spotkanie klubu książkowego: zmiana terminu

0
Okładka książki

Czytelnia pod Amarantusem, czyli mysłowicki klub książkowy, zaprasza na kolejne spotkanie wszystkich miłośników literatury.

Tym razem dyskusja będzie dotyczyć lektury pod tytułem „Idiota” Fiodora Dostojewskiego. Jeśli znacie tę powieść i chcecie podzielić się wrażeniami po jej przeczytaniu, a także posłuchać, co pozostali uczestnicy mają do powiedzenia, warto zajrzeć do klubu. Oczywiście możecie też jeszcze przeczytać książkę i również dołączyć.

Spotkanie miało odbyć się 30 maja, lecz zostało przełożone na początek czerwca. Organizatorzy powiadomią na Facebooku o dokładnym terminie. Prowadząca: Sabina Rotowska-Śpiewak. Miejsce spotkania to tradycyjnie kawiarnia Amarantus przy ul. Nygi 1. Należy wcześniej powiadomić o swoim przybyciu, wysyłając wiadomość na adres sabina.rotowska@gmail.com, telefonując pod numer 506 914 992 lub pisząc wiadomość na Facebooku. Zachęcamy również, by polubić profil Czytelni pod Amarantusem, dzięki czemu będziecie na bieżąco z kolejnymi spotkaniami, a także informacjami o poszczególnych tytułach.