Wygraj „Pamiętnik Zuzy-Łobuzy”

0
fot. wydawnictwo Jaguar

„Pamiętnik Zuzy-Łobuzy. Wycieczka nad Bałtyk” Alice Pantermüller to już ósma część dziennika uwielbianej przez dzieci (i nie tylko) Zuzy, z której niezły łobuz. Tym razem główna bohaterka wraz z całą klasą 6b jadą na wycieczkę nad Bałtyk, gdzie czeka ich mnóstwo przygód i zabawnych sytuacji.

W kolejnej części serii nie zabrakło Zuzy i jej czarodziejskiego fletu, bandy Wściekłych Królików, Lamerek ani Twardzieli. Do tego pojawili się Mózgowcy, lama i Laurencjusz Maksymilian, a wszystko to podczas typowej wycieczki szkolnej, na której wydarzyć się może naprawdę wszystko.

Pamiętniki Zuzy tak bardzo podobają się dzieciom, ponieważ obok zabawnej historii znajdują się rysunki, dokładnie takie, jak w prawdziwym dzienniku nastolatki. Dzięki temu książkę czyta się bardzo szybko i przyjemnie. Uważam, że rodzice również powinni sięgnąć chociaż po jedną część pamiętnika, gdyż autorka świetnie odzwierciedla przemyślenia i uczucia 11-latków. Jest tam sporo prawdy, której często nie dostrzegamy w życiu codziennym.

Jeśli chcielibyście poznać Zuzę bliżej, weźcie udział w naszym konkursie. Razem z wydawnictwem Jaguar przygotowaliśmy dla was jeden egzemplarz „Pamiętnika Zuzy-Łobuzy”. Na adres a.nocon@gazetamyslowicka.com przyślijcie swoje imię i nazwisko. Spośród e-maili nadesłanych do 20 listopada włącznie wylosujemy jedną osobę, która otrzyma książkę. Ze zwycięzcą skontaktujemy się mailowo. Powodzenia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here