„Pamiętnik Zuzy-Łobuzy”. KONKURS

0
fot. wydawnictwo Jaguar

Tym razem mamy coś dla naszych najmłodszych czytelników. Książka autorstwa Alice Pantermüller to najnowszy, siódmy już tom pamiętnika zabawnej i uwielbianej przez dzieci Zuzy-Łobuzy.

Znakomite połączenie narracji z komiksem oraz zabawy z edukacją. Zuza zapisuje swoje niezwykłe przygody, uświetniając je zabawnymi rysunkami, dzięki czemu książkę czyta i ogląda się z rozbawieniem. Idealne oderwanie od rzeczywistości, świetna na weekendowy odpoczynek od szkoły.

Do klasy Zuzy dołącza nowy kolega. Rémi pochodzi z Francji i siedzi akurat z Zuzą. Co gorsza, od pierwszego dnia obsypuje ją prezentami: daje jej pluszowe zwierzaki z wielkimi oczami, śnieżne kule i koszulki w serduszka. Zuza musi się go pozbyć i to jak najszybciej! Chcąc nie chcąc, poznaje francuskie smaki i obyczaje. Czy odważy się połknąć ślimaki i gęsie wątróbki?

Jeśli nurtuje was odpowiedź na to pytanie i chcielibyście poznać Zuzę oraz jej wspaniałych przyjaciół bliżej, weźcie udział w naszym konkursie. Razem z wydawnictwem Jaguar przygotowaliśmy dla was jeden egzemplarz „Pamiętnika Zuzy-Łobuzy”. Na adres a.nocon@gazetamyslowicka.com przyślijcie swoje imię i nazwisko. Osoba, która zrobi to jako pierwsza, otrzyma w prezencie książkę. Na zgłoszenia czekamy do 27 września. Ze zwycięzcą skontaktujemy się mailowo. Powodzenia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here