Spotkanie autorskie z mysłowiczanką Magdaleną Walą

Plakat MBP

Nauczycielka w Gimnazjum nr 3 i autorka książek obyczajowych dla kobiet Magdalena Wala w piątek 22 kwietnia będzie gościem filii nr 7 Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Mysłowiczanka zadebiutowała powieścią “Przypadki pewnej desperatki” wydaną przez wydawnictwo Czwarta Strona w “Serii z babeczką”.

Jak połączyć studia, pracę i marzącego o małżeństwie partnera? Co zrobić, kiedy dzwony weselne brzmią jak marsz pogrzebowy? Narzeczony Julii to ideał: kocha dziewczynę na zabój i ofiarowuje jej miłość do przysłowiowej grobowej deski, a ponadto jest spadkobiercą starego pałacyku. Materiał na scenariusz o księżniczce i rycerzu na białym koniu? Na wielkie love story z happy endem? Nie tym razem!

W pałacyku narzeczonego Julia znajduje pamiętnik pensjonarki, który przenosi bohaterkę na dziewiętnastowieczny dwór księżnej Izabeli Czartoryskiej. Kryminalna zagadka relacjonowana przez autorkę pamiętnika coraz bardziej pochłania uwagę dziewczyny i rozbudza jej detektywistyczne zacięcie.

Jak przystało na prawdziwą desperatkę, Julia rozwiązuje tajemnicę dworku żywiołowo i z humorem. Przy okazji sporządza swój osobisty przepis na szczęście.

“Przypadki pewnej desperatki” możecie kupić tutaj.

22 kwietnia, godz. 16, MBP przy ul. Oświęcimskiej 8. Wstęp wolny!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here