Spotkanie autorskie z mysłowiczanką Magdaleną Walą

0
Plakat MBP

Nauczycielka w Gimnazjum nr 3 i autorka książek obyczajowych dla kobiet Magdalena Wala w piątek 22 kwietnia będzie gościem filii nr 7 Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Mysłowiczanka zadebiutowała powieścią „Przypadki pewnej desperatki” wydaną przez wydawnictwo Czwarta Strona w „Serii z babeczką”.

Jak połączyć studia, pracę i marzącego o małżeństwie partnera? Co zrobić, kiedy dzwony weselne brzmią jak marsz pogrzebowy? Narzeczony Julii to ideał: kocha dziewczynę na zabój i ofiarowuje jej miłość do przysłowiowej grobowej deski, a ponadto jest spadkobiercą starego pałacyku. Materiał na scenariusz o księżniczce i rycerzu na białym koniu? Na wielkie love story z happy endem? Nie tym razem!

W pałacyku narzeczonego Julia znajduje pamiętnik pensjonarki, który przenosi bohaterkę na dziewiętnastowieczny dwór księżnej Izabeli Czartoryskiej. Kryminalna zagadka relacjonowana przez autorkę pamiętnika coraz bardziej pochłania uwagę dziewczyny i rozbudza jej detektywistyczne zacięcie.

Jak przystało na prawdziwą desperatkę, Julia rozwiązuje tajemnicę dworku żywiołowo i z humorem. Przy okazji sporządza swój osobisty przepis na szczęście.

„Przypadki pewnej desperatki” możecie kupić tutaj.

22 kwietnia, godz. 16, MBP przy ul. Oświęcimskiej 8. Wstęp wolny!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here