Spotkanie promujące powieść „Kod władzy: Tajemnica Czternastej Bramy”

0
fot. UM Mysłowice

Miejska Biblioteka Publiczna w Mysłowicach zaprasza na spotkanie promujące powieść „Kod władzy: Tajemnica Czternastej Bramy” autorstwa Victora Orwellsky’ego.

Spotkanie odbędzie się 12 listopada o godz. 10.00 w Czytelni Głównej przy ul. Strumieńskiego 4.
Projekt realizowany jest w ramach promocji czytelnictwa we współpracy z Uniwersytetem Śląskim w Katowicach oraz Centrum Informacji Naukowej i Biblioteką Akademicką (CINiBA).

Victor Orwellsky to pisarz ukrywający się pod pseudonimem, nie ujawnia tożsamości, gdyż „fakty, o których pisze, są niewygodne dla osób sterujących wydarzeniami na świecie”. Na swoim blogu publikuje liczne artykuły, przedstawiające spiskową teorię dziejów.

„Kod władzy: Tajemnica Czternastej Bramy to kontynuacja pierwszej bestsellerowej powieści „Kod władzy”, która wyszła spod pióra Victora Orwellsky’ego. Autor jeszcze bardziej zaskakuje czytelnika śmiałością podejmowanej tematyki, tempem akcji i sposobem demaskowania otaczającej nas rzeczywistości. „Polski Dan Brown” w umiejętny sposób odnosi się do niewyjaśnionych dotąd zjawisk, przenika do najodleglejszych zakamarków ludzkiego umysłu i jego wytrzymałości.”

„Tym razem bohaterowie dowiadują się o tajemniczych eksperymentach wykonywanych na ludziach oraz o rządowym spisku. Dużo akcji, szokujących faktów historycznych – czegoś takiego nie było nie polskim rynku. To połączenie rozrywki, wiedzy oraz akcji”.

Wstęp wolny – zapraszamy!

Źródło: UM Mysłowice