fot. Portal

29 sierpnia premierę miały dwa rozszerzenia do gry The Others: Gniew oraz Apokalipsa. The Others to gra stworzona przez Erica Langa i zilustrowana przez Adriana Smitha, duet, który stworzył m.in. Rising Sun. Pozwala graczom wcielić się w walczącą z Grzechem drużynę F.A.I.T.H.

W rozszerzeniu Gniew gracz kontrolujący stronę Grzechu zyskuje nowe możliwości: jest całkowicie skoncentrowany na walce z grupą F.A.I.T.H. Każda jego umiejętność, każda karta Grzechu jest silnie powiązana z walką w grze. Dodatkowe obrażenia, szybsze poruszanie się potworów czy nawet poświęcanie własnych abominacji dla większego celu to właśnie to, czego możecie spodziewać się po Gniewie. Tutaj dowiecie się więcej na temat dodatku i kupicie własny egzemplarz.

Z kolei Apokalipsa to całkowicie nowy scenariusz i nowa plansza, która pozwoli na przyzwanie wszystkich jeźdźców Apokalipsy z Wielkim Demonem Nadchodzącego Końca na czele. Od tej pory nie tylko będziemy w stanie w nieskończoność przyzywać jeźdźców, ale również sama Apokalipsa z każdą kolejną rundą będzie przybierać na sile i zyskiwać nowe umiejętności. Żeby kupić swój egzemplarz i dowiedzieć się więcej, zajrzyjcie tu.

Źródło: Portal Games

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Proszę wpisz tutaj swoje imię