Rebel prezentuje polskie wydanie Sushi Go!

0
fot. Rebel

Celem Sushi Go! jest stworzenie najlepszej, najsmaczniejszej kombinacji z dostępnych składników. Zdobywaj punkty za zbieranie zestawów odpowiednich kart – sashimi, wasabi, nigiri, tempura i wiele innych tylko czekają na wykorzystanie.

Sushi Go! wykorzystuje znaną mechanikę dobierania kart z 7 Cudów Świata, dodatkowo upraszczając i skracając ją. Za sprawą sprawdzonego sposobu wybierania kart gra jest dynamiczna i nie ma mowy o przestojach. Wszyscy grają w tym samym czasie, a dzięki prostocie zasad gra idealnie nadaje się do zapoznania z mechaniką równoczesnego wyboru kart zarówno tych, którzy nie mieli z nią jeszcze do czynienia, jak i najmłodszych graczy stawiających pierwsze kroki w planszówkowym świecie.

Tym samym Sushi Go! bardzo dobrze sprawdza się jako gra wprowadzająca, a dzięki wielu możliwościom jest także niebanalną rozrywką dla zaawansowanych graczy. Karty spakowane są w metalową puszkę, którą można zabrać ze sobą wszędzie, a zdarzyło się nie raz, że rozgrywka była prowadzona w barze sushi w oczekiwaniu na zamówienie!

Tutaj dowiecie się więcej o Sushi Go i kupicie swój własny egzemplarz.

Nadesłano przez: wydawnictwo.rebel.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here