Darmowe kino w ferie w MOK-u

9
mat. prasowe

Nie mieliście możliwości zapisać się na Feriadę? Albo nie zdążyliście, bo miejsca zapełniły się błyskawicznie? Już spieszymy z czymś i dla takich osób! Wszystkie projekcje filmowe w ramach Feriady z MOK będą OTWARTE dla wszystkich zainteresowanych! Zapraszamy na sale widowiskowe na Grunwaldzką i do Brzezinki.

PLAN DARMOWEGO KINA Z MOK:

13 stycznia, poniedziałek
godz. 10.00 MOK Brzezinka,
godz. 12.00 MOK Grunwaldzka

Druga część opowieści o tym, co robią zwierzaki, gdy zostają same w domu… lub tym razem na przykład na wsi. Pełna energii i zabawnych sytuacji bajka dla dzieci, którą i dorośli z przyjemnością obejrzą.

14 stycznia, wtorek
godz. 12.00 MOK Brzezinka, MOK Grunwaldzka

Film dla dzieci, w którym najsłynniejszy bohater bajki o Pokémonach – Pikachu – wcielił się w rolę detektywa. Przyjemna i lekka rozrywka, która ma szansę spodobać się wszystkim, również tym, którzy o Pokémonach nic nie słyszeli.

16 stycznia, czwartek
godz. 12.00 MOK Brzezinka, MOK Grunwaldzka

Kultowa baśń Disneya opowiadająca o ulicznym złodziejaszku, który został posiadaczem magicznej lampy z uwięzionym wewnątrz Dżinem.

20 stycznia, poniedziałek
godz. 10.00 MOK Brzezinka,
godz. 12.00 MOK Grunwaldzka

Znacie historię przyjaźni między młodym chłopakiem a smokiem? To koniecznie zobaczcie trzecią część ich przygód. Czkawka będzie w nich zmagał się zadaniami wodza Berk, a Szczerbatek trafi na trop tajemniczej smoczycy.

21 stycznia, wtorek
godz. 12.00 MOK Brzezinka, MOK Grunwaldzka

Podróżnik i poszukiwacz mitycznych istot i potworów marzy o tym, by udowodnić swoją wartość. Pewnego dnia otrzymuje list od nieznanego nadawcy z Ameryki, który informuje go o istnieniu istoty będącej najbliższym przodkiem człowieka.

23 stycznia, czwartek
godz. 12.00 MOK Brzezinka, MOK Grunwaldzka

Nowa odsłona kolejnej kultowej bajki Disneya. Były żołnierz Holt zostaje opiekunem cyrkowego słonia. Z biegiem czasu jego dzieci odkrywają niesamowite zdolności zwierzęcia.

Wszystkie produkcje miały swoje premiery w roku 2019.

9 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here