„Krecik i panda” w niedzielny poranek. KONKURS

0
Mat. prasowe

„Krecik i panda” to serial animowany , który jest kontynuacją uwielbianej przez dzieci bajki o sympatycznym kreciku. W niedzielę 11 sierpnia w sosnowieckim Heliosie będziecie mogli obejrzeć ją ze swoimi pociechami na wielkim ekranie, a seansowi towarzyszyć będą liczne atrakcje. Mamy dla was zaproszenia na to wydarzenie!

Tym razem główny bohater powraca na ekrany w nowej odsłonie. Podróżując po Chinach, krecik dzieli swoje przygody z zabawną pandą. W najbliższą niedzielę o godz. 10:30 będzie można zobaczyć następujące odcinki:

  • Nieproszeni goście,
  • Czerwony lampion,
  • Uparte jajo,
  • Okulary dziadka,
  • Magiczne drzewo.

Projekcję „Filmowych Poranków” poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej, m.in. Łamigłówki HelioSówki, w ramach których dzieci rozwiązują zagadki, poznają ciekawostki i biorą udział w ciekawych konkursach. Zadania, które przed nimi stoją, wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Każdy młody uczestnik „Filmowych Poranków” otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązanie zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka wyjątkowa odznaka HelioSówki – potwierdzająca zdobyte umiejętności!

Aby otrzymać jedno z dwóch podwójnych zaproszeń, jakie przygotowaliśmy dla Was wspólnie z sosnowieckim Heliosem, przyślijcie na adres a.klimek@gazetamyslowicka.com swoje imię i nazwisko. Macie czas do 9 sierpnia włącznie. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń wylosujemy dwóch zwycięzców, z którymi skontaktujemy się mailowo i nagrodzimy biletami. Powodzenia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here