Noc grozy z demoniczną lalką Annabelle. KONKURS

0
Materiały prasowe

Co powiecie na całą noc w towarzystwie przerażających demonów? Jeśli naprawdę lubicie się bać, sosnowiecki Helios zaprasza was na nocny maraton filmowy z demoniczną lalką Annabelle oraz przerażającą „Zakonnicą” z piekła rodem. A my mamy dla was wejściówki na to wydarzenie!

– W ciągu tej nocy zagramy cztery filmy, które mają za zadanie śmiertelnie Was przestraszyć! Na początek „Annabelle”, historia inspirowana sprawą badaną przez małżeństwo Warrenów. Następnie trzymający w napięciu „Annabelle: narodziny zła”. Po krótkiej przerwie premierowo – „Annabelle wraca do domu”. Upiorna lalka powraca, budząc pozostałe przerażające demony. Na koniec dla najwytrwalszych „Zakonnica” z piekła rodem! Jesteśmy przekonani, że dawka obezwładniającego strachu jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi? – zapowiada Sylwia Banaś z kina Helios Sosnowiec.

Start: 12 lipca, godz. 23.

A my wraz z Heliosem przygotowaliśmy dla was konkurs! Do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na piątkowy maraton grozy w sosnowieckim kinie Helios. Na adres a.klimek@gazetamyslowicka.com napiszcie, jaki tytuł nosił najstraszniejszy horror, który widzieliście. Spośród wszystkich zgłoszeń wylosujemy dwie osoby, z którymi skontaktujemy się mailowo i nagrodzimy je podwójnymi wejściówkami na wydarzenie. Macie czas do 11 lipca włącznie. Powodzenia!

Materiały prasowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here