„Oszustki” w ramach kobiecego kina. KONKURS

0
Materiały prasowe

Nowinki urodowo-kosmetyczne, konkursy z typowo kobiecymi nagrodami oraz seans filmowy: czy istnieje lepsza recepta na babski wieczór? Helios w Sosnowcu już po raz kolejny zaprasza na „Kino kobiet”, a my mamy dla was darmowe wejściówki!

„Kino kobiet” to wieczory organizowane w sosnowieckim Heliosie wyłącznie dla pań. Zwieńczeniem każdego wydarzenia tego cyklu jest oczywiście seans filmowy, ale poprzedzają go atrakcje organizowane przez partnerów kina: salony i firmy kosmetyczne, dietetyków, trenerów czy stylistów. Wielu z nich to lokalni przedsiębiorcy, którzy dzięki uczestnictwu w „Kinie kobiet” dają się poznać szerszemu gronu potencjalnych klientek. Nie brakuje też konkursów, w których można wygrać kosmetyki, vouchery na rozmaite zabiegi czy bony na zakupy. W tym miesiącu partnerami wydarzenia są m.in. Herbalife, Yasumi, Fizjoterapia Justyna, Yves Rocher Plejada Sosnowiec, ale też Centrum Zdrowia i Relaksu Ach!, Mydlarnia u Franciszka czy Vanilla Body Shop Czeladź. Wszystkie informacje o partnerach i nagrodach znajdziecie tutaj.

Tym razem podczas „Kina kobiet” panie będą miały okazję zobaczyć „Oszustki”, brawurową komedię z udziałem Anne Hathaway, Rebel Wilson i Alexa Sharpa. Młody milioner stanie się obiektem rywalizacji dwóch oszustek, zarabiających na życie wyłudzaniem pieniędzy od zamożnych mężczyzn.

– W czerwcu przebieramy się w czarne sukienki, tak jak bohaterki filmu. To będzie pierwszy warunek w konkursie! Niech będzie elegancko i z klasą! Najlepsze stylizacje nagrodzimy! – informuje sosnowieckie kino Helios.

12 czerwca, godz. 17.30 (seans rozpoczyna się godzinę później), Helios Sosnowiec przy ul. Modrzejowskiej 32b. Bilety kupicie tutaj oraz w kasie kina.

A my przygotowaliśmy dla was dwa podwójne zaproszenia na środowe „Kino kobiet”! Wystarczy, że na adres a.klimek@gazetamyslowicka.com napiszecie, z którą z bliskich sobie kobiet chciałybyście się wybrać do Heliosa. Na wasze zgłoszenia czekamy do 9 czerwca włącznie. Spośród wszystkich wylosujemy dwie panie, z którymi skontaktujemy się mailowo i nagrodzimy je podwójnymi wejściówkami. Zapraszamy do zabawy i powodzenia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here