Nocny maraton Matrixa. KONKURS

0
Materiały prasowe

Z okazji 20. rocznicy pojawienia się na dużych ekranach jednej z najbardziej kultowych serii Sci-Fi, kino Helios zaprasza na nocny maraton filmowy, podczas którego zostaną wyświetlone wszystkie trzy części trylogii braci Wachowskich. Mamy dla Was wejściówki na to wydarzenie!

Jeśli jesteście fanami „Matrixa” koniecznie odwiedźcie sosnowieckie kino Helios już 31 maja o godz. 23. Na sam początek tej wyjątkowej uczty filmowej zaprezentowana zostanie pierwsza część serii. Po krótkiej przerwie zobaczymy „Matrix. Reaktywacja”, a na zakończenie „Matrix. Rewolucje”. – Jesteśmy przekonani, że emocje związane ze zderzeniem dwóch światów jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwolą Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi? – zachęcają organizatorzy.

A my mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania dwa podwójne bilety na całonocny maraton. Na adres a.klimek@gazetamyslowicka.com wystarczy wysłać swoje imię i nazwisko. Spośród wszystkich zgłoszeń wylosujemy dwóch zwycięzców i skontaktujemy się z nimi mailowo. Macie czas tylko do północy. Powodzenia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here