Mini maraton Avengers w sosnowieckim Heliosie

0
materiały prasowe

Świetna wiadomość dla fanów filmów Marvela! Już w najbliższy piątek w sosnowieckim kinie Helios odbędzie się mini maraton z całą plejadą superbohaterów. Najpierw wyświetlony zostanie film „Avengers: Wojna bez granic”, a później premierowo „Avengers: Koniec gry”. Mamy dla Was wejściówki na to wydarzenie!

Zanim po raz pierwszy na ekranach kin pojawi się kolejna część sagi, czyli „Avengers: Koniec gry”, będziemy mieli okazję przypomnieć sobie poprzednią. Bohaterowie ze świata Marvel Studios stają do walki z potężnym przeciwnikiem. Niestety bezwzględnemu Thanosowi udaje się zrealizować swój niecny plan. Zaraz po krótkiej przerwie, kolejny film. Po przegranej bitwie Avengersi zrobią wszystko co w ich mocy, aby pokonać Thanosa i ocalić życie we wszechświecie. Na szczęście przybywa nieoczekiwana pomoc.

Aby zdobyć jedno z dwóch podwójnych zaproszeń, jakie przygotowaliśmy dla Was wspólnie z sosnowieckim Heliosem, przyślijcie na adres a.klimek@gazetamyslowicka.com swoje imię i nazwisko. Macie czas do 25 kwietnia włącznie. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń wylosujemy dwóch zwycięzców, z którymi skontaktujemy się mailowo i nagrodzimy biletami. Powodzenia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here