„Plan B” znów w sosnowieckim Heliosie. KONKURS

0
Materiały promocyjne

Za sprawą cyklu „Kultura dostępna” na ekrany kina Helios w Sosnowcu wraca komediodramat „Plan B” z Kingą Preis, Romą Gąsiorowską, Edytą Olszówką i Marcinem Dorocińskim w rolach głównych. Jeśli chcecie wybrać się na seans w czwartek 11 października o godz. 18, koniecznie weźcie udział w naszym konkursie!

„Plan B” to obyczajowy film o miłości. Bohaterów poznajemy kilkanaście dni przed walentynkami, w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Wnoszą w ich życie nową jakość za sprawą przypadku bądź zrządzenia losu. Dają nadzieję na odnalezienie prawdziwych uczuć i autentycznych więzi.

Sosnowiecki Helios pokaże „Plan B” już w najbliższy czwartek 11 października podczas dwóch seansów: o godz. 13 i 18. Tutaj dowiecie się więcej i zgodnie z ideą „Kultury dostępnej” kupicie bilety w obniżonych cenach.

A my przygotowaliśmy dla was dwa podwójne zaproszenia na projekcję o godz. 18! By o nie powalczyć, wyślijcie na adres a.olszewska@gazetamyslowicka.com swoje imię i nazwisko. Macie czas do 9 października włącznie. Spośród wszystkich zgłoszeń wylosujemy dwie osoby, z którymi skontaktujemy się mailowo i wręczymy im wejściówki do kina. Powodzenia!

Materiały promocyjne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here