„Twój Vincent” wraca na ekrany Heliosa. Mamy dla was bilety

0
Materiały promocyjne

Nominowaną do Oscara pierwszą na świecie pełnometrażową animację malarską o Vincencie van Goghu znów będzie można zobaczyć w sosnowieckim Heliosie. Przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym możecie wygrać wejściówki na czwartkową projekcję.

„Twój Vincent” to tragiczna historia życia i śmierci jednego z najsłynniejszych malarzy wszech czasów, Vincenta van Gogha, opowiedziana za pomocą jego dzieł, przez bohaterów jego portretów. Intryga pozwala odkryć tajemnicę śmierci niedocenianego za życia artysty. Czy na pewno popełnił samobójstwo? Widzowie będą mieli okazję zobaczyć obrazy, które znają i uwielbiają, w zupełnie nowym wymiarze. Nowatorska technika animacji z wykorzystaniem specjalnie stworzonych na potrzeby produkcji stacji roboczych animacji malarskiej po raz pierwszy pozwala na zastosowanie animacji malarskiej na tak szeroką skalę i przeniesienie najsłynniejszych dzieł van Gogha na ekran.

Kino Helios Sosnowiec w ramach projektu „Kultura dostępna” zaprasza 13 września o godz. 18 na polski dokument animowany w reżyserii Doroty Kobieli i Hugh Welchmana. A my mamy dla was dwa podwójne zaproszenia na ten seans! Żeby o nie powalczyć, wystarczy, że na adres a.olszewska@gazetamyslowicka.com prześlecie swoje imię i nazwisko. Spośród wszystkich zgłoszeń nadesłanych do 12 września włącznie wylosujemy dwie osoby, z którymi skontaktujemy się mailowo i nagrodzimy je podwójnymi wejściówkami na projekcję „Twojego Vincenta”. Powodzenia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here