„Kino kobiet” w sosnowieckim Heliosie. Mamy dla was bilety

0
Materiały promocyjne

Nowinki urodowo-kosmetyczne, konkursy z typowo kobiecymi nagrodami oraz seans filmowy: czy istnieje lepsza recepta na babski wieczór? Helios w Sosnowcu już po raz kolejny zaprasza na „Kino kobiet”, a my mamy dla was darmowe wejściówki!

„Kino kobiet” to wieczory organizowane w sosnowieckim Heliosie wyłącznie dla pań. Zwieńczeniem każdego wydarzenia tego cyklu jest oczywiście seans filmowy, ale poprzedzają go atrakcje organizowane przez partnerów kina: salony i firmy kosmetyczne, dietetyków, trenerów czy stylistów. Wielu z nich to lokalni przedsiębiorcy, którzy dzięki uczestnictwu w „Kinie kobiet|” dają się poznać szerszemu gronu potencjalnych klientek. Nie brakuje też konkursów, w których można wygrać kosmetyki, vouchery na rozmaite zabiegi czy bony na zakupy. W tym miesiącu partnerami wydarzenia są m.in. Mary Kay, Oriflame, Avon, DepilConcept, ale też Naturalny Zakątek, Centrum Zdrowia i Relaksu Ach!, Mydlarnia u Franciszka czy Kaktus Manicure & Pedicure. Wszystkie informacje o partnerach i nagrodach znajdziecie tutaj.

Tym razem podczas „Kina kobiet” panie będą miały okazję zobaczyć „Kamerdynera”, dramat historyczny z wielkim uczuciem w tle w reżyserii Filipa Bajona.

Mateusz Krol (Sebastian Fabijański), kaszubski chłopiec, po śmierci matki zostaje przygarnięty przez pruską arystokratkę Gerdę von Krauss (Anna Radwan). Dorasta w pałacu. Rówieśniczką Mateusza jest córka von Kraussów Marita (Marianna Zydek). Między młodymi rodzi się miłość.

Ojcem chrzestnym chłopca jest kaszubski patriota Bazyli Miotke (Janusz Gajos), który podczas konferencji pokojowej w Wersalu walczy o miejsce Kaszub na mapie Polski, a potem buduje symbol jej gospodarczego sukcesu: Gdynię.

Traktat wersalski, który daje Polsce niepodległość, sprawia, że von Kraussowie tracą majątek i wpływy. Wszyscy bohaterowie czują, że świat, który znali, wkrótce diametralnie się zmieni. Wśród żyjących obok siebie Kaszubów, Polaków i Niemców narasta niechęć i nienawiść. Wybucha druga wojna światowa. W Lasach Piaśnickich naziści dokonują mordu na ludności cywilnej – pierwszego ludobójstwa tej wojny.

26 września, godz. 17.30 (seans rozpoczyna się godzinę później), Helios Sosnowiec przy ul. Modrzejowskiej 32b. Bilety kupicie tutaj oraz w kasie kina.

A my przygotowaliśmy dla was dwa podwójne zaproszenia na środowe „Kino kobiet”! Wystarczy, że na adres a.olszewska@gazetamyslowicka.com napiszecie, z którą z bliskich sobie kobiet chciałybyście się wybrać do Heliosa. Na wasze zgłoszenia czekamy do 25 września włącznie. Spośród wszystkich wylosujemy dwie panie, z którymi skontaktujemy się mailowo i nagrodzimy je podwójnymi wejściówkami. Zapraszamy do zabawy i powodzenia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here