Świąteczny seans rodzinny w MOK

0
Plakat MOK

Jeśli razem z bliskimi już w ten weekend chcecie poczuć atmosferę zbliżających się świąt, koniecznie odwiedźcie Mysłowicki Ośrodek Kultury. Podczas ostatniego w tym roku seansu „Kina rodzinnego”, w niedzielę 10 grudnia o godz. 16 przy ul. Grunwaldzkiej 7, obejrzycie niezwykły animowany film o ocaleniu Bożego Narodzenia. Wstęp wolny!

Dziadek Mikołaj od dawna jest już na emeryturze razem ze swoimi ukochanymi, starymi saniami. Jednak co roku dzieci z całego świata wysyłają do św. Mikołaja listy z prośbami o prezenty. Bieżącymi działaniami firmy zajmuje się pierworodny syn Mikołaja, Steve, pierwszy w kolejce do założenia czerwonego stroju. To na nim spoczywa obowiązek dostarczenia wszystkich prezentów, które rozwożone są na olbrzymich, niewykrywalnych przez radary, zaawansowanych technologicznie saniach. Kiedy jedno dziecko, którym jest ośmioletnia Gwen ze wsi Trelew w Kornwalii, nie otrzymuje prezentu, do akcji musi wkroczyć Artur, najmłodszy z rodu Mikołajów.

Ze względów licencyjnych tytuł filmu nie może być prezentowany publicznie. Jeśli chcecie go poznać, zadzwońcie pod numer 32 222 66 70 lub napiszcie: lprajer@m-ok.pl.