Film o Amy Winehouse przedpremierowo w Multikinie. Wygraj bilety!

0
FOT. MATERIAŁY PROMOCYJNE

Multikino oraz Program 2 Telewizji Polskiej zapraszają na pokaz intymnego, pełnego pasji, czasami szokującego i niemal hipnotyzującego filmu „Amy”  w ramach projektu Kocham Kino w katowickim Multikinie – już 30 lipca o godz. 19. 

Nieznana, prawdziwa historia wielkiej gwiazdy – błyskotliwej dziewczyny obdarzonej wyjątkowym talentem, która w rekordowo krótkim czasie osiągnęła szczyty sławy. Przejmująca opowieść o inteligentnej i skomplikowanej kobiecie, która chciała tylko, aby ją kochano. Kim była naprawdę Amy Winehouse, która z dnia na dzień stała się ikoną światowej muzyki?

Jak odmieniło ją spotkanie z mężczyzną, którego obdarzyła uczuciem silniejszym niż narkotyk? Co ukrywała przed światem? Dlaczego zginęła w tajemniczych okolicznościach w wieku zaledwie 27 lat?

Amy to trzymająca w napięciu historia stworzona z nieznanych dotąd materiałów, kręconych ukradkiem ujęć, zbliżeń, pełnych intymnych wyznań. Przejmujący film, który ukazuje prawdziwą historię, znaną tylko z plotkarskich portali i pierwszych stron gazet.

Amy Winehouse – z dala od kamer, prywatnie, intymnie, a także na scenie w świetle reflektorów. Jej talent, miłość i tajemnica w filmowym wydarzeniu, które zachwyciło i wzruszyło światową widownię.

Chcesz wybrać się na przedpremierowy pokaz filmu „Amy”? Na adres redakcja@gazetamyslowicka.com wyślij swoje imię i nazwisko – spośród zgłoszeń wylosujemy jedno podwójne zaproszenie! Powodzenia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here