„Carte blanche” w „Kinie na obcasach” – KONKURS!

0
Plakat promujący film

Katowickie Multikino zaprasza na kolejną odsłonę cyklu „Kino na obcasach”, tym razem z filmem „Carte Blanche”. To inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca historia nauczyciela z liceum, który – aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury – ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok. Dla czytelniczek „Gazety Mysłowickiej” mamy dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie!

Kacper (Andrzej Chyra), uwielbiany przez uczniów nauczyciel historii z liceum, zaczyna tracić wzrok. Diagnoza lekarska nie pozostawia złudzeń. Mężczyźnie, z powodu wady genetycznej, grozi trwała ślepota. Początkowo załamany, ostatecznie postanawia ukryć przed światem zewnętrznym problemy zdrowotne, aby zachować pracę i doprowadzić swoich uczniów do matury. Jedynym powiernikiem tajemnicy nauczyciela zostaje jego najlepszy przyjaciel Wiktor (Arkadiusz Jakubik). Kacper, zmagając się z nową sytuacją i nowymi wyzwaniami, nawiązuje bliską przyjaźń z koleżanką z pracy (Urszula Grabowska) i próbuje pomóc zbuntowanej uczennicy, Klarze (Eliza Rycembel), która ukrywa swój własny sekret.

Andrzej Chyra przed rozpoczęciem zdjęć do filmu powiedział: „To poruszający, ludzki scenariusz. Chyba najważniejsze w tej historii jest to, że ktoś dotknięty nieszczęściem potrafił to obrócić w coś optymistycznego”. Aktor podkreślał także, że film ten może być głosem w ważnej dyskusji społecznej.

Kinder Bueno, partner cyklu „Kino na obcasach”, zaprasza wszystkie panie biorące udział w pokazie na słodką degustację oraz konkurs. Do wygrania wyjątkowa nagroda niespodzianka. Wszyscy partnerzy „Kina na obcasach”: Vanilla Body Shop, Paese Galeria Silesia, Gerry Weber – Galeria Katowicka, Natur House, Barbara Lech, Depil Concept, Pizza Hut, Kluboczajownia Teoria Katowice, Kinder Bueno, DAX Cosmetics, Prószyński i S-ka, Oriflame, MDN Media – AG Wagner.

Podczas wydarzenia w licznych konkursach do zdobycia będą nagrody, m.in.:

  • 10 zestawów kosmetyków Oriflame
  • 3 zestawy kosmetyków Paese
  • vouchery na odzież – Gerry Weber
  • vouchery – Naturhouse
  • zaproszenia promocyjne Depil Concept dla każdej pani
  • vouchery na depilację Depil Concept
  • upominki DAX Cosmetics
  • książki Prószyński i S-ka
  • Kluboczajownia Teoria w Katowicach zaprosi panie na degustacje herbaty.

Czytelniczki naszej gazety mają szansę wygrać dwa podwójne zaproszenia na styczniowe „Kino na obcasach”! Wystarczy, że na adres redakcja@gazetamyslowicka.com przyślecie wiadomość ze swoim imieniem i nazwiskiem. Wygrywają dwie najszybsze panie – powodzenia!

27 stycznia, godz. 20, Multikino Katowice, bilety w cenie 23 zł do nabycia w kinowych kasach i internecie. Multikino zaprasza do zabawy i jednocześnie nie zapomina o paniach, które nie są miłośniczkami konkursów – dla każdej z nich przygotowało powitalne upominki!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here