Wydarzenia specjalne i premiery w Multikinie na zakończenie wakacji

0
Multikino

Na zakończenie wakacji katowickie Multikino przygotowało dla swoich widzów dwie niezwykłe premiery, a także specjalne wydarzenia dla wszystkich chętnych. Już od dziś możecie korzystać z tych licznych atrakcji!

29 sierpnia na ekranach Multikina będzie można zobaczyć premierę filmu Richarda Linklatera, który realizowano ponad dekadę. Od 2002 do 2013 roku ekipa filmowa zbierała się regularnie i dokręcała kolejną część opowieści pt. „Boyhood” – historii o dorastaniu i upływającym czasie.

Tego samego dnia na premierę koniecznie muszą wybrać się najmłodsi kinomani, gdyż wyświetlana będzie bajka „Barbie i tajemnicze drzwi”. Przygody nieśmiałej księżniczki można zobaczyć w ramach akcji „Rodzina do kina” Multikina i Radia ZET – dzięki której rodzice płacą za bilet tyle samo, co dziecko.

Dodatkowo, już 28 sierpnia, na wszystkich pasjonatów cyklu „Teatry brytyjskie” czeka niezwykły spektakl pt. „The Curious Incident of The Dog in The Night-Time“. Transmitowane na cały świat w 2012 roku przedstawienie zostało zarejestrowane i dzięki temu widzowie cyklu „National Theare Live” będą je mogli zobaczyć teraz także w Multikinie. Spektakl będzie wyświetlany z polskimi napisami.

29 sierpnia mija 56. rocznica urodzin Michaela Jacksona i z tej okazji katowickie kino zaprasza na pokaz filmu dokumentującego ostatnie próby do spektakularnych koncertów z udziałem Króla Popu – „This is it”. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z obszernym materiałem pokazującym szczegółowe przygotowania Jacksona do londyńskich koncertów.

Również fani sportu powinni wybrać się do Multikina. Od 30 sierpnia na wielkim ekranie będzie można oglądać największe gwiazdy siatkówki, przeżyć wielkie emocje, a także wspólnie kibicować polskiej drużynie. Multikino jako jedyna sieć kinowa w Polsce pokaże wszystkie mistrzowskie mecze Polaków podczas Mistrzostw Świata w Siatkówce Mężczyzn organizowanych po raz pierwszy w Polsce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here