Łączcie się w pary w katowickim Multikinie! – KONKURS

0

Multikino w Katowicach przygotowało dla swoich widzów nową promocję specjalnie na wakacje – „Łączcie się w pary”. My mamy dla was dwa podwójne zaproszenia na dowolnie wybrany seans!

„Łączcie się w pary” to oferta skierowana dla widzów w każdym wieku. By skorzystać z promocji wystarczy do 31 sierpnia przyjść do kina z drugą osobą, a zaoszczędzić można nawet 24 zł, ponieważ cena dwóch biletów w tym czasie wynosi 29,99 zł.

Akcją objęte są wszystkie pozycje z repertuaru: premiery oraz filmy, które już od dłuższego czasu oglądać można w Multikinie, takie jak: „Rodzinne rewolucje”, „Gang wiewióra”, „Zbaw nas ode złego”, „Transformers: Wiek zagłady”, „Jak wytresować smoka 2”, „Riwiera dla dwojga”, „Na skraju jutra”,  „Zacznijmy od nowa”, „Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął”.

Lipcowe premiery:

  • 11 lipca – „Ewolucja planety małp”, „Przychodzi facet do lekarza”
  • 18 lipca – „Step Up: All In” 3D, „Noc oczyszczenia: anarchia”, „Więzy krwi”, „Pożądanie”, „Samoloty 2” 3D
  • 25 lipca – „Herkules” 3D, „Szef”

Czytelnicy „Gazety Mysłowickiej” mają okazję zdobyć dwa podwójne zaproszenia na dowolny seans w katowickim Multikinie. Wystarczy, że na adres redakcja@gazetamyslowicka.com wyślecie swoje imię i nazwisko. Decyduje kolejność zgłoszeń. Powodzenia!

Regulamin akcji i pełny repertuar dostępny na www.multikino.pl.

Nadesłano przez: Dorota Hamerlok 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here