„Prawda czy wyzwanie” recenzja gry

0

„Prawda czy wyzwanie” to gra towarzyska, która dostarcza wielu emocji i sprawia, że gracze mają wypieki na twarzach.

Gra została wydana przez firmę Alexander w serii „Gold Edition”. Dołożono starań, aby wszystkie elementy planszówki były jak najlepiej dopracowane. Do produkcji komponentów wykorzystano litą tekturę oraz drewno. Karty są jednak dość cienkie, jednostronnie lakierowane.

Gra zapakowana jest w duże, solidne pudełko z wypraską dobrze dopasowaną do zawartości. Grafika okładki jest elegancka. 

Prawda czy wyzwanie” jest planszówką o charakterze wyścigu, w którą może zagrać 2-6 graczy w wieku od 13 lat. Gracze poruszają się po planszy w kierunku mety.  Za wykonanie zabawnego zadania lub odpowiedź na kłopotliwe pytania zdobywają punkty. Rywalizacja została jednak zepchnięta na drugi plan, punktacja nie ma większego znaczenia. Najważniejsza jest dobra zabawa. Niezbędne jest jednak poczucie humoru oraz dystans do siebie i innych. Trzeba być bowiem gotowym na wykonanie zaskakujących zadań oraz zdradzenie wstydliwych tajemnic na swój temat. Uczestnicy dzielą się swoimi sekretami i pozwalają poznać siebie z dość niecodziennej strony.

„Prawda czy wyzwanie” to gra, która integruje grupę oraz zapewnia mnóstwo śmiechu. To propozycja bardzo uniwersalna, która sprawdzi się zarówno dla rodzin z dziećmi, grupy przyjaciół, jak i podczas imprezy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here