„Mini Maxi” gra towarzyska

0

„Mini Maxi” to gra imprezowa od firmy Alexander, dzięki której sprawdzicie, jak dobrze znacie swoich znajomych.

„Mini Maxi” łączy ze sobą elementy planszówki i gry karcianej. Celem gry jest jak najlepsze obstawienie tego, co o wylosowanych hasłach myśli Gracz Prowadzący. Za poprawne wytypowanie jego odpowiedzi otrzymujemy punkty. Wygrywa osoba posiadająca największą ilość punktów. To jedna z tych gier, w których punktacja nie ma większego znaczenia. Rywalizacja jest tu niewielka. Najważniejsza jest dobra zabawa.

Zasady są proste do opanowania. Do gry dołączona została instrukcja, która w jasny i rzeczowy sposób wyjaśnia przygotowanie do rozgrywki i jej przebieg.

W kartonowym pudełku znajdziemy dużo komponentów, które urozmaicają grę i sprawiają, że rozgrywka jest ciekawsza. Tarcza losująca, plansze, kartoniki do obstawiania oraz drewniane żetony zostały solidnie wykonane. Grafika umieszczona na komponentach i okładce jest kolorowa, wesoła.

W „Mini Maxi” może zagrać jednocześnie od 3 do 8 graczy w wieku powyżej 8 lat. Podczas zabawy grupa ma szansę jeszcze lepiej się poznać i zintegrować. Rozgrywka jest bardzo przyjemna, umili spotkanie rodzinne lub towarzyskie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here