„Język ciała” gra dla całej rodziny

0

Firma Alexander specjalizuje się w nieskomplikowanych grach, które zapewniają rozrywkę dla całej rodziny. W ofercie tego wydawnictwa znajdziecie zarówno planszówki, jak i karcianki.

„Język ciała” to gra, która spodoba się szczególnie osobom umiejącym działać pod presją czasu.

W talii znajduje się 60 dwustronnych kart. Na awersie każdej z nich umieszczono pozy ciała lub czynności. Na rewersie widnieją ilustracje obrazujące dźwięki. Grafiki umieszczone na kartach są kolorowe i wesołe, z pewnością spodobają się dzieciom.

Na ustalony sygnał uczestnicy zabawy odsłaniają karty ze swojego stosu. Jeśli na co najmniej dwóch rysunkach widnieją te same pozy lub czynności, gracze muszą je szybko zaprezentować, jednocześnie wydając określony dźwięk. Uczestnicy rozgrywki muszą być skoncentrowani, wykazać się spostrzegawczością i szybkością. Wygrywa osoba, która zdobędzie największą ilość kart.

Zasady gry są bardzo proste, pojmie je już sześciolatek. Do gry dołączono krótką, rzeczową instrukcję. W karciankę może zagrać od 2 do 6 osób.

Gra posiada dwa warianty, dzięki czemu można się nią dłużej cieszyć.

„Język ciała” gwarantuje dobrą zabawę. Presja czasu i rywalizacja sprawiają, że do rozgrywki wkrada się chaos, gracze często się mylą, co powoduje dużo śmiechu. Niezbędny jest jednak dystans do siebie oraz poczucie humoru.

Więcej informacji na temat gry znajdziecie na stronie firmy Alexander.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here