Ferie w MDK

0
fot. ARAmedia

W czasie ferii młodzi ludzie często tylko siedzą w domu i nie mają nic do roboty – grają wtedy na komputerze lub wychodzą spotkać się ze znajomymi. Młodzieżowy Dom Kultury ma dla nich alternatywę!

Od 15 do 26 lutego w godz. 9-13 w MDK odbędą się półkolonie dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 13 lat. Podczas zajęć uczestnicy będą mogli brać udział w rozmaitych konkursach, zaczynając od plastycznych i kończąc na sportowych. Pojawią się, jak co roku, warsztaty tkackie czy możliwość wytworzenia mydła. Udostępnione zostaną komputery, gry planszowe i piłkarzyki. Odbędzie się również karaoke czy zajęcia taneczne. Jednym z kluczowych punktów programu będzie wycieczka na bajkowe spotkanie w katowickim American Corner. MDK zapewni również uczestnikom drugie śniadanie – drożdżówkę lub kanapkę oraz ciepły napój.

Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne, ale uwaga – liczba miejsc jest ograniczona! Zapisów można dokonywać osobiście w siedzibie placówki przy ul. Powstańców 6 (II piętro) lub telefonicznie pod numerem 32 222 25 45.

Nadesłano przez: Jakub Stachoń, uczestnik koła medialnego MDK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here