Mysłowiczanka nagrodzona w ogólnopolskim konkursie

0
fot. Anna Stachura-Piechocka

Dla każdego miasta niezwykle istotną kwestią są młodzi ludzie, którzy swoim zapałem i pracą promują je w Polsce. O promocję Mysłowic zadbała Anna Stachura-Piechocka, która zajęła drugie miejsce w ogólnopolskim konkursie fotograficznym.

W tym roku odbył się już XVI Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny pt. „Budowle Obronne 2013”. Konkurs ten odbywa się nieprzerwanie od 1998 roku i zdążył przyciągnąć i skupić uwagę wielu ludzi z całego kraju. Przygotowywany jest on przy współpracy Ministerstwa Obrony Narodowej, Wojskowego Stowarzyszenia „Sport-Turystyka-Obronność” oraz Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego.

Anna Stachura-Piechocka jako pierwsza mysłowiczanka zajęła tak wysokie, bo aż drugie miejsce w konkursie. Zdolna absolwentka Studium Fotograficznego „Fotoedukacja” ukończyła również studia kulturoznawcze na Uniwersytecie Śląskim.

Cały zestaw nagrodzonych fotografii pt. „Perła wśród Orlich Gniazd” obejrzeć możecie tutaj, a fotoreportaż z wręczenia nagród jest dostępny tu.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że jest to pierwszy konkurs fotograficzny, w jakim Anna Stachura-Piechocka wzięła udział. Gratulujemy!

Źródło: Maciej Stachura-Piechocki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here