Kolejny sukces poMysłowych

0
Fot. Aramedia
Holly Blue

O organizowanym przez stowarzyszenie „poMysłowi” w miniony weekend Old Schoolu pisaliśmy już nie raz. Czy impreza sprostała oczekiwaniom mysłowiczan? Zdecydowanie tak.

– Impreza przeszła nasze najśmielsze marzenia, ale jednocześnie pokazała, że Mysłowice tak samo jak my są spragnione takich inicjatyw – twierdzi Karolina Matlachowska, członkini stowarzyszenia. – Podczas 2 dni budynek byłej szkoły podstawowej w Brzezince odwiedziło w sumie niemal 700 osób!

O powodzeniu wydarzenia przekonać może między innymi fakt, że w weekend 1 – 2 lutego starą szkołę odwiedzili nie tylko mysłowiczanie, ale również osoby z dalszych miast, a wszystkie bilety rozeszły się w błyskawicznym tempie.

Oprócz koncertów na 3 scenach muzycznych uczestnicy mogli zobaczyć m.in.: pokaz mody, wystawy literackie,  fotograficzne i malarskie, instalacje artystyczne, projekcje filmów historycznych o Mysłowicach oraz wziąć udział w zajęciach jogi prowadzonych przez absolwentów AWF.

Old School to już druga w tym roku impreza organizowana przez stowarzyszenie „poMysłowi” i z całą pewnością nie ostatnia. – Plany na kolejne wydarzenia kulturalne już są – wyjawia Matlachowska. – Na razie jednak nie chcemy zdradzać dokładnych szczegółów. Obiecujemy, że atrakcji Mysłowicom z pewnością nie zabraknie.

Po powodzeniu Old Schoola i Finałowego Koncertu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Brzezince pozostaje tylko z niecierpliwością wyczekiwać kolejnej propozycji kulturalnej tego nowego stowarzyszenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here