Reklama w „Gazecie Mysłowickiej”

Reklama w naszych mediach to:

  • doskonała forma promocji dla twojej firmy
  • możliwość wypromowania marki i produktu 
  • inwestycja, która się zwraca

Nasza wiedza i doświadczenie pozwolą nam doradzić, jak najlepiej zareklamować twoją firmę i przeprowadzić skuteczną kampanię. Dział graficzny przygotuje unikatowy projekt z uwzględnieniem branży oraz listy potencjalnych klientów. Będziemy ci towarzyszyć w drodze do sukcesu, wiemy bowiem, że twój zysk to kolejna inwestycja w nas.

„Gazeta Mysłowicka” jest bezpłatnym, kolorowym miesięcznikiem formatu A3, którego zasięg obejmuje obszar całego miasta. Podejmuje tematykę społeczną, kulturalną, a także sportową. Zawiera również porady dotyczące zdrowia, urody, kulinariów oraz motoryzacji. Przekazujemy w niej rzetelne informacje o tym, co dzieje się w mieście i regionie. Uczestniczymy w ważnych wydarzeniach, które często promujemy i wspieramy. Staramy się odpowiadać na potrzeby mieszkańców, wciąż doskonaląc nasze wydawnictwo. Już w pierwszym roku działalności zainteresowanie tytułem było tak duże, że nakład zwiększył się z 7 do 10 tys. egzemplarzy, a objętość z 16 do 24 stron, by zaspokoić potrzeby wciąż rosnącej rzeszy czytelników.

Pełna oferta oraz cennik reklam

„Gazeta Mysłowicka” to obecnie również portal, będący odpowiedzią na zapotrzebowanie mysłowiczan na rzetelne i obiektywne źródło informacji z terenu naszego miasta. Celem, jaki stawia sobie redakcja portalu, jest codzienne informowanie mieszkańców Mysłowic o ważnych i interesujących wydarzeniach oraz ciekawych, miejskich przedsięwzięciach. Nasz portal to także wiadomości z regionu, poradnictwo w różnych dziedzinach, ciekawe felietony. Nie brakuje tu również miejsca na wymianę doświadczeń i myśli ludzi – ważna jest dla nas interakcja z czytelnikiem.

Zainteresowanych współpracą z nami zapraszamy do kontaktu.

Dział reklamy i marketingu:

Łukasz Granek

kom. +48 608 792 412
e-mail: l.granek@aramedia.pl

Patronaty i współpraca

Kontakt w sprawie patronatów oraz współpracy: biuro@aramedia.pl.
„Gazeta Mysłowicka” odpowiada na zapytania o patronat medialny oraz współpracę w terminie do 2 dni roboczych.

Dane kontaktowe

ARAmedia – „Gazeta Mysłowicka”

Biuro marketingu i reklamy
ul. Mikołowska 29, 41-400 Mysłowice

e-mail: reklama@gazetamyslowicka.com
kom: +48 608 792 412