Już jest wspólny bilet do Parku Śląskiego. Z nim zaoszczędzisz

fot. nadesłano

Na dworze coraz cieplej, więc czas wolny spędzamy na świeżym powietrzu. Jeśli lubicie odwiedzać Park Śląski, mamy dla was dobrą informację. Kolejny raz przygotowano bilet, który upoważnia do korzystania ze wszystkich atrakcji parku w jednej cenie przez kilka miesięcy.

Właśnie ruszyła sprzedaż wspólnego biletu na sześć różnych atrakcji. Dzięki niemu można będzie zaoszczędzić od 90 do 208 zł, w zależności, czy kupimy bilet indywidualny, czy rodzinny, a także nie tracić czasu na stanie w kolejkach. – Dzięki tej wejściówce Park Śląski może stać się miejscem regularnej rozrywki dla całych rodzin, przez cały sezon wiosenno-letni – mówi Łukasz Buszman, rzecznik prasowy Parku Śląskiego. – Za kilka miesięcy rozpocznie się remont Planetarium Śląskiego. W tym sezonie, zamiast tego obiektu, proponujemy wycieczkę po zmodernizowanym Stadionie Śląskim. Wzrosła też ilość dostępnych atrakcji w Legendii – dodaje.

Najdłuższa w Polsce nizinna kolejka linowa, pełne kolorowych karuzel i urządzeń rozrywkowych wesołe miasteczko, najlepiej zlokalizowany w kraju ogród zoologiczny, park linowy z wyjątkowo trudną trasą i klimatyczna sceneria wiejskich chat sprzed stuleci w skansenie, a także możliwość zobaczenia „kotła czarownic” w towarzystwie przewodnika. To wszystko odwiedzić można, kupując jeden bilet, który upoważnia do jednorazowego wejścia w każde z sześciu miejsc. – Przy wejściu do każdej instytucji odcinane będą konkretne kupony. Nabyta wejściówka będzie ważna od momentu zakupu do końca października – tłumaczy Łukasz Buszman. – Mamy nadzieję, że atrakcyjna cena i funkcjonalność sprawią, że na korzystanie ze wspólnego biletu zdecydują się całe chętne rodziny – podkreśla.

Bilet można zakupić w kasie dyrekcji parku oraz w kasie skansenu, a także na stronie www.sklep.parkslaski.pl.

2_bilet_do_parku_slaskiego_inforgrafika2333

Komentarze