Fabryka prezentów św. Mikołaja. Zobacz, jak pracują elfy. KONKURS

fot. Wielka Fabryka Elfów

Pragniecie poczuć magię świąt i podejrzeć, jak elfy pracują w swojej fabryce nad prezentami dla grzecznych dzieci? Taką możliwość zapewni wam Wielka Fabryka Elfów, która po raz pierwszy otworzy swoje bramy w Katowicach. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was kilka wejściówek!

– Wielka Fabryka Elfów jest cyklicznym, odbywającym się od sześciu lat wydarzeniem skierowanym do dzieci oraz ich rodziców chcących przeżyć magię świąt u samych źródeł. W sumie nasze fabryki odwiedziło dotychczas ponad 80 tys. dzieci, dając się porwać świątecznej przygodzie – informuje event manager Iwo Garstecki. – W tym roku Wielka Fabryka Elfów po raz pierwszy otwiera się w katowickiej Fabryce Porcelany,dołączając do wydarzeń w Gdańsku i Warszawie – dodaje.

Praca w fabryce rusza 1 grudnia i potrwa 22 dni. Codziennie dzieci pod opieką pomocników św. Mikołaja będą mogły zwiedzić całą fabrykę, zanurzyć się w niezwykłej atmosferze świąt, a także pomóc Mikołajowi w odnalezieniu jego magicznych sań, bez których przecież nie dostarczy prezentów na czas. Misją dzieci będzie wykonanie serii specjalnych zadań, jak aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne czy zadania edukacyjne. Na zakończenie udanej przygody odbędzie się spotkanie ze św. Mikołajem we własnej osobie. Swoim nowym pomocnikom wręczy on pamiątkowe dyplomy i specjalne upominki.

Do wspólnej zabawy mogą dołączyć grupy przedszkolne, szkolne, a także klienci indywidualni. Rodzice i opiekunowie zachęcani są, by również uczestniczyć i dopingować dzieci w poszukiwaniach, lecz mogą także zaczekać w Kawiarni Elfów. Więcej szczegółów oraz cennik znajdziecie na www.wielkafabrykaelfow.pl.

Wspólnie z Wielką Fabryką Elfów Katowice przygotowaliśmy dla was konkurs. Aby powalczyć o bilety, należy wysłać na adres a.nocon@gazetamyslowicka.com uzasadnienie, dlaczego wasze dziecko chciałoby odwiedzić fabrykę elfów i spotkać się ze św. Mikołajem. W tytule wpiszcie hasło „Wielka Fabryka Elfów”. Spośród e-maili nadesłanych do 20 listopada włącznie wybierzemy trzech zwycięzców, którzy otrzymają po jednym bilecie. Z laureatami skontaktujemy się mailowo. Powodzenia!

Komentarze