16-letni Sebastian potrzebuje naszej pomocy

16-letni Sebastian potrzebuje naszej pomocy!

Sebastian Rot z Bytomia od dziecka choruje na najcięższy zanik mięśni, jakim jest dystrofia Duchene’a. Choroba powoli odbiera sprawność ciała i prowadzi do śmierci. Jedyną szansą jest terapia komórkami macierzystymi, która kosztuje ponad 225 tys. zł.

– Najokropniejszym uczuciem, jakiego może zaznać ojciec, patrząc na cierpienie swojego dziecka, jest bezradność. Wiem, że mój syn umiera i nic nie mogę z tym zrobić. Przerzucałbym dwie tony węgla dziennie, wszedłbym boso na Mount Everest, gdyby mogło go to uratować… – mówi tata Sebastiana. Całą historię chłopca i opis okropnej choroby, która odbiera mu życie, możecie przeczytać tutaj. Tam również dostępna jest zbiórka pieniędzy. Można wpłacać dowolne kwoty, liczy się każdy grosz, dzięki którym uda się zebrać całość i ulżyć Sebastianowi w cierpieniu.

Ponadto Klub Kibiców Niepełnosprawnych GKS-u Katowice przeznaczył na licytację dla chłopca piłkę i zdjęcie z autografami reprezentantów Polski w piłce nożnej oraz selekcjonera Adama Nawałki. Licytację znajdziecie tutaj.

Pomóc można także przez SMS-y. Wystarczy wysłać wiadomość o treści S10686 na numer 72365. Koszt: 2,46 zł brutto.

Zdjęcie: siepomaga.pl

Komentarze