Potrzebna pomoc dla mysłowiczanki

fot. unsplash.com

Kwiaciarnia Marzenie z Mysłowic zorganizowała zbiórkę na rzecz ubogiej kobiety, która potrzebuje pomocy. Zbierana jest żywność długoterminowa oraz chemia. Pamiętajcie, dobro powraca!

– Są wśród nas osoby tak skromne, że nie proszą o pomoc, mimo że jej bardzo potrzebują. Postanowiliśmy wspomóc kogoś takiego, samotną mysłowiczankę żyjącą z bardzo niskiej emerytury – piszą organizatorzy akcji na Facebooku. Pani Stasia utrzymuje się z emerytury w wysokości 650 zł. To niestety nie wystarcza na najważniejsze potrzeby, a kobieta nie posiada nikogo, kto mógłby jej pomóc. Dlatego potrzebni są ludzie o dobrych sercach, którzy zechcą ją wesprzeć.

Dla nas to naprawdę niewiele, jeśli każdy podaruje coś od siebie. Najlepiej, aby była to żywność długoterminowa: ryż, kasza, herbata, makaron, konserwy itp., a także chemia: szampon, mydło, proszek do prania. Produkty można przynieść do kwiaciarni Marzenie przy ul. Wojska Polskiego 12a. Jeżeli nie jesteście w stanie przyjść, wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 519 058 596, a organizatorzy przyjadą i odbiorą dary. Akcja trwa do 15 czerwca.

Komentarze