Jak dobrze wyrazić siebie? Warsztaty dla młodzieży

fot. Sztuka wyrażania siebie

Dwóch studentów Uniwersytetu Śląskiego przeprowadza bezpłatne szkolenia w szkołach średnich, które mają przybliżyć młodzieży temat umiejętności miękkich oraz wskazać drogę do ich rozwoju.

Robert Jakubczyk i Mateusz Łukaszczyk realizują swój projekt „Sztuka wyrażania siebie” w ramach ogólnopolskiej olimpiady projektów społecznych „Zwolnieni z teorii”. Bezpłatne szkolenia są przeprowadzane w placówkach oświatowych. Celem studentów jest wystąpienie w 40 szkołach średnich, a tym samym dotarcie do minimum 800 uczniów w województwach śląskim i małopolskim. – Naszą inicjatywą chcemy uświadomić ludzi, jak ważny na dzisiejszym rynku pracy jest własny rozwój oraz polepszanie swoich umiejętności. Tematy naszych szkoleń obejmują sztukę wystąpień publicznych, komunikację, storytelling, radzenie sobie ze stresem, asertywność, motywację czy mowę ciała oraz pracę w zespole – tłumaczy Mateusz Łukaszczyk.

Wszyscy zainteresowani szkoleniami lub współpracą mogą skontaktować się z organizatorami poprzez oficjalny fanpage na Facebooku lub wysyłając wiadomość na adres sztuka.wyrazania.siebie@gmail.com.

Komentarze