Szukamy zaginionego Armina

fot. facebook.com/armin.smyczek

W piątek 28 kwietnia zaginął młody mysłowiczanin Armin Smyczek. Ostatnio był widziany przed godz. 21 w okolicach centrum handlowego Plaza w Sosnowcu. Policja i rodzina mężczyzny proszą o pomoc w odnalezieniu go.

28 kwietnia ok. godz. 18 Armin wyszedł z domu w Mysłowicach i udał się do Sosnowca, gdzie miał spotkać się z kolegami z klasy. Na terenie i w okolicy galerii handlowej przebywał mniej więcej do godz. 20.20. Potem miał przejść na przystanek autobusowy przy ul. Kościelnej, by wrócić do Mysłowic. Do domu nie dotarł.

20-latek mierzy 160 cm, jest szczupły, waży ok. 60 kg. Ubrany był w ciemnozieloną zimową kurtkę z kapturem, granatowe dżinsy i sportowe buty marki Nike w kolorze brązowym.

Ktokolwiek widział Armina, proszony jest o natychmiastowy kontakt z sosnowiecką lub najbliższą komendą policji albo z rodziną zaginionego pod numerem telefonu 694 726 277. Jeśli nie macie żadnych informacji, ale chcecie pomóc, możecie przyłączyć się do akcji plakatowania miasta. Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj.

Komentarze