Wspieraj mysłowickie organizacje

Co roku o tej porze mamy do spełnienia ważny obowiązek – wypełnienie deklaracji podatkowej. Jeśli nie należy to do waszych ulubionych zajęć, pomyślcie, że przy tej okazji możecie pomóc potrzebującym. O tym, że także w naszym mieście jest ich wielu, i że warto zostawić swój 1% podatku właśnie w Mysłowicach, przekonuje prezydent Edward Lasok.

Drodzy mysłowiczanie,

skorzystajmy z szansy, którą jest przekazanie 1% podatku dochodowego mysłowickim organizacjom pozarządowym. Zostawmy swoje pieniądze w Mysłowicach. Wspierajmy swoich sąsiadów i znajomych – osoby potrzebujące z naszego miasta. Możemy pomóc nieuleczalnie chorym i niewidomym, wesprzeć niepełnosprawnych, zadbać o dzieci.

Przekazując 1% miejscowym stowarzyszeniom wzmacniamy zaangażowanie mieszkańców w pracę dla mysłowiczan. Zachęcam Państwa do decydowania o tym, kto powinien rozwinąć skrzydła pomocy w Mysłowicach. Nic nie tracimy, a możemy pomagać innym lub rozwijać miejscową kulturę, sport i rekreację.

Gorąco zachęcam Państwa do wykorzystania tej szansy. Na nasze wsparcie czekają 24 miejscowe stowarzyszenia i fundacje. Wsłuchajmy się w Mysłowice – natrafimy tutaj na wspaniałych ludzi pomagających innym. Postawmy na mysłowiczan. Znają nie tylko potrzeby naszego miasta, ale działają dla nas, sąsiadów czy bliskich.

Zostawmy 1%, darowany wprost z serca, w Mysłowicach. Zapraszam serdecznie!

Edward Lasok

Na poniższym plakacie znajdziecie listę wszystkich 24 mysłowickich fundacji i stowarzyszeń, którym możecie podarować swój 1% podatku.

Plakat UM

Komentarze