Straciłeś pracę? Grozi ci zwolnienie? Skorzystaj z bezpłatnych szkoleń

fot. Pixabay
fot. Pixabay

Nie masz pracy? A może lada moment możesz ją stracić, bo grozi ci zwolnienie? Firma szkoleniowo-eventowa Conventus Polska zaprasza na darmowe szkolenia w ramach projektów unijnych.

Projekt „Nowa szansa – nowa praca” skierowany jest do osób, które mieszkają na terenie województwa śląskiego i utraciły pracę do sześciu miesięcy temu z winy pracodawcy (liczy się również nieprzedłużenie umowy) lub są zagrożone zwolnieniem (np. ze względu na zwolnienia grupowe bądź redukcję etatów w zakładzie pracy zatrudniającym powyżej 20 osób), przewidziane do zwolnienia (na wypowiedzeniu) czy zwolnione z przyczyn dotyczących zakładu pracy (likwidacja zakładu pracy, restrukturyzacja).

Na co mogą liczyć beneficjenci projektu? – Dla uczestników przewidzieliśmy bezpłatne doradztwo zawodowe połączone z przygotowaniem indywidualnego planu działania, poradnictwo psychologiczne i szkolenia zawodowe: prawo jazdy kat. B, C, C+E, D, operator koparko-ładowarki, operator ładowarki kl. III, operator koparki kl. III, profesjonalny pracownik magazynu, szkolenia komputerowe ECDL, spawanie metodą MIG, MAG, TIG, kwalifikacja wstępna przyspieszona w zakresie przewozu rzeczy i osób, operator wózka widłowego, pracownik administracyjno- biurowy, przedstawiciel handlowy i inne – wylicza Magdalena Tadra z Conventus Polska. - Projekt jest realizowany zgodnie z zasadą równości szans i płci, dlatego na szkolenia zapraszamy w równym stopniu kobiety, jak i mężczyzn – dodaje.

Prócz całkowicie bezpłatnego wsparcia uczestnicy projektu będą mieli zapewniony catering, materiały szkoleniowe, zwrot kosztów dojazdu, a także stypendia za udział w szkoleniach i stażu.

Więcej szczegółów: Conventus Polska, ul. Graniczna 29/503, 40-017 Katowice. Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8- 16. E-mail: biuro@conventus.com.pl, tel. 32 308 00 01, tel. kom. 794 109 995.

Komentarze