8 czerwca rusza nabór do żłobka

fot. ARAmedia
fot. ARAmedia

8 czerwca rozpocznie się rekrutacja do miejskiego żłobka przy ul. Reymonta 11. Nabór po raz pierwszy realizowany będzie poprzez platformę elektroniczną.

Rejestracja dziecka odbywać się będzie na stronie www.myslowice.zlobki.org.pl i możliwa będzie od 8 czerwca od godz. 9. W terminie siedmiu dni od daty wypełnienia wniosku w formie elektronicznej należy go wydrukować, podpisać i złożyć w siedzibie żłobka w godz. 9-14 w dni robocze.

11 czerwca odbędzie się pierwsza weryfikacja wniosków dotyczących przyjęcia dzieci na rok szkolny 2015/2016, a do 20 czerwca zostaną opublikowane listy dzieci przyjętych do żłobka od 1 września.

W terminie siedmiu dni kalendarzowych od dnia ogłoszenia wyników rekrutacji rodzice/opiekunowie prawni osobiście, telefonicznie lub mailowo zobowiązani są potwierdzić, że ich pociechy będą uczęszczać do żłobka, ustalić datę podpisania umowy oraz dostarczenia dokumentacji.

Regulamin zapisów elektronicznych, który zawiera szczegółowe warunki i kryteria rekrutacji dostępny jest na www.myslowice.zlobki.org.pl.

Nadesłano przez: UM Mysłowice
Komentarze