Są jeszcze wolne miejsca w przedszkolach

fot. UM Mysłowice

W związku z wolnymi miejscami, które zostały po zakończeniu rekrutacji, urząd miasta informuje, że między 18 a 25 maja zostanie przeprowadzony nabór uzupełniający do mysłowickich przedszkoli.

O przyjęcie do przedszkola na rok szkolny 2015/2016 mogą ubiegać się dzieci zamieszkałe na terenie naszego miasta. – Ich rodzice muszą wypełnić elektroniczny formularz na stronie www.myslowice.przedszkola.vnabor.pl lub ręcznie wypisać wniosek o przyjęcie, który mogą wydrukować z wyżej wymienionej strony internetowej lub pobrać w dowolnej placówce. Można wybrać maksymalnie trzy placówki, które dysponują jeszcze wolnymi miejscami, pamiętając, że ich kolejność oznacza hierarchię ważności. Wniosek wraz ze stosownymi dokumentami i oświadczeniami należy złożyć w placówce pierwszego wyboru w terminie 18-25 maja – informuje rzecznik mysłowickiego magistratu Kamila Szal.

W rekrutacji uzupełniającej obowiązują takie same kryteria jak w podstawowej. Listę przedszkoli, w których są jeszcze wolne miejsca i rozpiskę wszystkich ważnych terminów znajdziecie tutaj.

Źródło: UM Mysłowice

Komentarze