Plebiscyt na najpiękniejsze świąteczne iluminacje trwa!

Już po raz szósty w ramach plebiscytu „Świeć się z Energą” wybrane zostanie najpiękniej świątecznie oświetlone miasto w Polsce. Zwycięskie miasto zostanie nagrodzone sprzętem, który w całości zostanie przeznaczony na cel charytatywny.

Konkurs podzielony został na dwa etapy. Pierwszy, wojewódzki, zakończy się wyłonieniem zwycięzcy poprzez głosowanie. Miasto, które zdobędzie pierwsze miejsce w województwie śląskim, otrzyma energooszczędny sprzęt AGD o wartości 1000 zł. Nagroda zostanie przekazana w całości na dowolny cel charytatywny. Termin wysyłania zgłoszeń upływa 22 grudnia o godz. 12, natomiast samo głosowanie zakończy się 9 stycznia, również o 12. W pierwszej części plebiscytu biorą udział także Mysłowice, aktualnie zajmujące drugie miejsce. Mamy szansę, aby wygrać etap regionalny!

Zwycięzca etapu regionalnego weźmie udział w ogólnopolskim finale. Zdobywca pierwszego miejsca oprócz tytułu „Najpiękniej świątecznie oświetlonego miasta w Polsce” otrzyma nagrodę główną – sprzęt o wartości 10 000 zł, który również zostanie przeznaczony na cel charytatywny.

Współorganizatorem plebiscytu jest Grupa Energa, fundatorem nagród – spółka Energa Oświetlenie.

Szczegółowych informacji udziela Krzysztof Zalewski pod numerem telefonu 698 635 681 oraz pod adresem k.zalewski@polskapresse.pl.

Głosy na wybrane miasto można oddawać TUTAJ!

Nadesłano przez: Katarzyna Grzęda
Komentarze