Nasz nowy partner – Serwis Lokalny

www.serwislokalny.com

Spieszymy donieść, że zostaliśmy oficjalnym partnerem Serwisu Lokalnego, portalu informacyjnego powiatu bieruńsko-lędzińskiego.

Serwis Lokalny prowadzą młodzi ludzie, którzy mówią o sobie jako o dziennikarzach z sercami społeczników. „Bo też idea Serwisu nie wzięła się znikąd. Od wielu lat pracujemy dla swoich lokalnych społeczności, prowadzimy stowarzyszenie działające z młodzieżą i nie tylko, angażujemy się w rozmaite projekty medialne. To my prowadzimy świetnie przyjęte profile „Bieruń – Sprawy z Twojego miasta” oraz „Lędziny – Porozmawiaj o sprawach miasta” – czytamy na ich stronie internetowej.

Portal rok 2013 zamknął ze statystyką (od 7 października): 15 732 unikalnych użytkowników (liczba różnych osób, które do nich trafiły – coś jakby nakład w tradycyjnej prasie), 35 464 wizyty i 75 611 odsłon.

W trakcie zakładania Serwisu Lokalnego jego twórcy kontaktowali się z nami, by skorzystać z naszego doświadczenia i wiedzy wydawcy. Bardzo cieszymy się na tę współpracę. Jej efekty będziecie mogli obserwować już niebawem.

Komentarze